Bizimle Paylaşır mısınız? Forumumuz İlköğretim Öğretmenlerinin Paylaşım Yeri Olarak Tasarlanmıştır. Üye Olarak Yeni Konular Ekleyebilir, Eklenilen Konulara Yorum ve Düşünce Yazabilir, Doküman Paylaşımında Bulunabilirsiniz. Lütfen Üye Olarak Bizi Destekleyiniz.

4. Sınıf Trafik Güvenliği Değerlendirme Etkinlikleri

Trafik Güvenliği Değerlendirme Etkinlikleri

İleti Yaban » 10 Mar 2012, 20:12

Sınıf içi eğitim öğretim faaliyetlerini destekleyici, pekiştirici, bireysel çalışmaya yönelik öğrenci başarısını artırıcı, kalıcı öğrenmeyi sağlayıcı, zengin içerikli etkinlik örnekleri ve ders dokümanları. Trafik Güvenliği Değerlendirme Konu Kavrama Etkinliği, Trafik Güvenliği Değerlendirme Konu Pekiştirme Etkinliği, Trafik Güvenliği Değerlendirme Konu Kavrama Test Etkinliği, Trafik Güvenliği Değerlendirme Konu Tarama Test Etkinliği, Trafik Güvenliği Değerlendirme Süreç Değerlendirme Etkinliği, Trafik Güvenliği Değerlendirme Etkinlik Bak, Trafik Güvenliği Değerlendirme Etkinlik Yap, Trafik Güvenliği Değerlendirme Ev Çalışması, Trafik Güvenliği Değerlendirme Öğrenci Çalışması, Trafik Güvenliği Değerlendirme Öğrenme Ürünü, Trafik Güvenliği Değerlendirme Öğretme Çalışması, Trafik Güvenliği Değerlendirme Doğru-Yanlış Etkinliği, Trafik Güvenliği Değerlendirme Boşluk Doldurma Etkinliği,
Eklentiler
Trafik 1.Dönem 1.Değerlendirme
4_snf_TrafikGuvenligi_I_donem_I_sinav.rar
(122.29 KiB) 462 defa indirildi

Trafik 1.Dönem 2.Değerlendirme
4_snf_TrafikGuvenligi_I_donem_II_sinav.rar
(116.6 KiB) 296 defa indirildi

Trafik 2.Dönem 1.Değerlendirme
4_snf_TrafikGuvenligi_II_donem_I_sinav.rar
(131.35 KiB) 432 defa indirildi

Trafik 2.Dönem 2.Değerlendirme
4_snf_TrafikGuvenligi_II_donem_II_sinav.rar