Bizimle Paylaşır mısınız? Forumumuz İlköğretim Öğretmenlerinin Paylaşım Yeri Olarak Tasarlanmıştır. Üye Olarak Yeni Konular Ekleyebilir, Eklenilen Konulara Yorum ve Düşünce Yazabilir, Doküman Paylaşımında Bulunabilirsiniz. Lütfen Üye Olarak Bizi Destekleyiniz.

5.Sınıf Çokgenleri Sınıflandırma Etkinliği

Site Yöneticisi

Çokgenleri Sınıflandırma Etkinliği

İleti samil » 28 Şub 2012, 09:16

Sınıf içi eğitim öğretim faaliyetlerini destekleyici, pekiştirici, bireysel çalışma yönelik öğrenci başarısını artırıcı, kalıcı öğrenmeyi sağlayıcı, zengin içerikli etkinlik örnekleri ve ders dokümanları. Çokgenleri Sınıflandırma Konu Kavrama Etkinliği, Çokgenleri Sınıflandırma Konu Pekiştirme Etkinliği, Çokgenleri Sınıflandırma Konu Kavrama Test Etkinliği, Çokgenleri Sınıflandırma Konu Tarama Test Etkinliği, Çokgenleri Sınıflandırma Süreç Değerlendirme Etkinliği, Çokgenleri Sınıflandırma Etkinlik Bak, Çokgenleri Sınıflandırma Etkinlik Yap, Çokgenleri Sınıflandırma Ev Çalışması, Çokgenleri Sınıflandırma Öğrenci Çalışması, Çokgenleri Sınıflandırma Öğrenme Ürünü, Çokgenleri Sınıflandırma Öğretme Çalışması, Çokgenleri Sınıflandırma Doğru-Yanlış Etkinliği, Çokgenleri Sınıflandırma Boşluk Doldurma Etkinliği
Eklentiler
Çokgenleri Sınıflandırma Etkinliği 2
cokgenleri_siniflandirma_2.rar
(2.2 MiB) 335 defa indirildi

Çokgenleri Sınıflandırma Etkinliği
cokgenleri_siniflandirma.rar
(2.16 MiB) 253 defa indirildi

Matematik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir